Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Šeštadienis, 23 vasario 2019
Paieška
 
Į pradžią TAURAGĖS
KULTŪROS
CENTRAS

Renginiai rajone
  
Parodos
  
Kultūros centro padaliniai 

 

 

 

 


 
„DAR PABŪKIM“ KONCERTAVO GAURĖS BAŽNYČIOJE
 

Tauragės kultūros centro vokalinis ansamblis „Dar pabūkim“, įkurtas ir vadovaujamas Arūno Rakevičiaus 2013 metais, šių metų Atvelykį šventė Gaurėje. Čia šio miestelio bažnyčioje ansambliečiai po mišių surengė šventinį koncertą.

Pasak ansamblio vadovo, šventinių mišių išklausyti atėjo daug parapijiečių, atvyko nemažai svečių ir bažnyčia buvo pilnutėlė. Ansamblis atliko populiarųjį repertuarą ir gerą pusvalandį trukęs koncertas buvo labai šiltai priimtas. Klausytojai atsistoję plojo dainininkams, dėkojo už nuotaikingas dainas ir kvietė dar atvykti.

Ansamblis „Dar pabūkim“ nuolatos dalyvauja įvairiuose rajono kultūriniuose renginiuose, vyksta į kitus miestelius ir kaimus. Graži draugystė užmegzta su Drevenos kultūros centru, su kuriais koncertuojama ir kūrybiškai bendradarbiaujama. Taip pat nuolat koncertuojama rajono bendruomenių organizuojamose šventėse.

Ansamblio repertuaras reguliariai atnaujinamas, jį sudaro populiarios estradinės dainos, dainų „popuri“, liaudies dainų aranžuotės.

   
     
    
     
     
 

       Kultūros

  rūmų   meno

Dainų ir šokių ansamblis      

Liaudiškų  šokių grupė

Liaudies teatras    

Vyrų choras

Vokalinis ansamblis            

Liaudiškų šokių kolektyvas

Mišrus choras 

Pučiamųjų instrumentų orkestras
Vokalinis ansamblis
Folkloro ansamblis
Bandonininkų ansamblis
Styginių ansamblis
 
 kolektyvai..
    Folkloro ansamblis.
.
    . ..
    . .
.

    .               

..
 .
.
 .
.
© Visos teisės saugomos. El. p. direktorius.tkc@gmail.com  Kopijuoti ir platinti www.taurageskc.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.
Tauragės kultūros centras, Dariaus ir Girėno g. 3, LT 72212 Tauragė, tel./faks. (8 446) 62 034, el. p. direktorius.tkc@gmail.com 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188720746   
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.