Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Trečiadienis, 20 kovo 2019
Paieška
 
Į pradžią TAURAGĖS
KULTŪROS
CENTRAS

Renginiai rajone
  
Parodos
  
Kultūros centro padaliniai 

 

 

 

 


 
„JŪRA“ – TARP GERIAUSIŲJŲ LIETUVOS ANSAMBLIŲ
 

Šeštadienį, gruodžio 2 d., Tauragės kultūros centro dainų ir šokių ansamblis „Jūra“ dalyvavo respublikiniame šio žanro kolektyvų konkurse „Jievaro tiltas“. Vilkaviškyje vykusiame konkurse „Jūra“ gražiai pasirodė ir pelnė trečiąją vietą.

Nuo šiųmetinio darbo sezono pradžios keitėsi tauragiškių ansamblio vadovai. Meno vadovu tapo vokalistas ir buvęs ansamblio „Lietuva“ dalyvis Justas Kirstukas, choro vadove – žinoma chorvedė daktarė Sandra Rimkutė – Jankuvienė. Šokių grupės ir kapelos vadovais tebedirba jau labiau patyrę Vilija Krūgelienė ir Saulius Bernotas. Naujiems vadovams tai buvo labai rimtas išbandymas, nes vertino itin solidi žinomų specialistų komisija, vadovaujama profesorės, choreografės Laimos Kisielienės.

Be tauragiškių konkurse dalyvavo„Dainava“ iš Alytaus, „Jievaras“ iš Vilniaus (šie kolektyvai pelnė antrąsias vietas, pirmoji po nepaprastai ilgų – dviejų valandų – komisijos debatų nepaskirta niekam) „Aukštaitija“ iš Švenčionių, „Mastis“ iš Telšių, „Pynimėlis“ iš Vilniaus ir kt.

Naujai parengta „Jūros“ programa skambėjo solidžiai, atlikta labai sklandžiai, muzika skambėjo darniai, šokėjai taip pat buvo labai gerai įvertinti. Visu tuo, kas parašyta, tauragiškiai galės įsitikinti 2018 m. sausio 13 d., nes „Jūra“ surengs koncertą visuomenei. Konkurse ansamblis atliko ir keletą kūrinių iš būsimosios jubiliejinės dainų šventės „Vardan tos...“ repertuaro, o kad šioje šventėje dalyvaus, niekam abejonių nekyla.

   
     
     
     
     
                          
 

       Kultūros

  rūmų   meno

Dainų ir šokių ansamblis      

Liaudiškų  šokių grupė

Liaudies teatras    

Vyrų choras

Vokalinis ansamblis            

Liaudiškų šokių kolektyvas

Mišrus choras 

Pučiamųjų instrumentų orkestras
Vokalinis ansamblis
Folkloro ansamblis
Bandonininkų ansamblis
Styginių ansamblis
 
 kolektyvai..
    Folkloro ansamblis.
.
    . ..
    . .
.

    .               

..
 .
.
 .
.
© Visos teisės saugomos. El. p. direktorius.tkc@gmail.com  Kopijuoti ir platinti www.taurageskc.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.
Tauragės kultūros centras, Dariaus ir Girėno g. 3, LT 72212 Tauragė, tel./faks. (8 446) 62 034, el. p. direktorius.tkc@gmail.com 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188720746   
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.