Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Penktadienis, 21 vasario 2020
Paieška
 
Į pradžią TAURAGĖS
KULTŪROS
CENTRAS

Renginiai rajone
  
Parodos
  
Kultūros centro padaliniai 

 

  

 


 
„JŪRA“ – TARP GERIAUSIŲJŲ LIETUVOS ANSAMBLIŲ
 

Šeštadienį, gruodžio 2 d., Tauragės kultūros centro dainų ir šokių ansamblis „Jūra“ dalyvavo respublikiniame šio žanro kolektyvų konkurse „Jievaro tiltas“. Vilkaviškyje vykusiame konkurse „Jūra“ gražiai pasirodė ir pelnė trečiąją vietą.

Nuo šiųmetinio darbo sezono pradžios keitėsi tauragiškių ansamblio vadovai. Meno vadovu tapo vokalistas ir buvęs ansamblio „Lietuva“ dalyvis Justas Kirstukas, choro vadove – žinoma chorvedė daktarė Sandra Rimkutė – Jankuvienė. Šokių grupės ir kapelos vadovais tebedirba jau labiau patyrę Vilija Krūgelienė ir Saulius Bernotas. Naujiems vadovams tai buvo labai rimtas išbandymas, nes vertino itin solidi žinomų specialistų komisija, vadovaujama profesorės, choreografės Laimos Kisielienės.

Be tauragiškių konkurse dalyvavo„Dainava“ iš Alytaus, „Jievaras“ iš Vilniaus (šie kolektyvai pelnė antrąsias vietas, pirmoji po nepaprastai ilgų – dviejų valandų – komisijos debatų nepaskirta niekam) „Aukštaitija“ iš Švenčionių, „Mastis“ iš Telšių, „Pynimėlis“ iš Vilniaus ir kt.

Naujai parengta „Jūros“ programa skambėjo solidžiai, atlikta labai sklandžiai, muzika skambėjo darniai, šokėjai taip pat buvo labai gerai įvertinti. Visu tuo, kas parašyta, tauragiškiai galės įsitikinti 2018 m. sausio 13 d., nes „Jūra“ surengs koncertą visuomenei. Konkurse ansamblis atliko ir keletą kūrinių iš būsimosios jubiliejinės dainų šventės „Vardan tos...“ repertuaro, o kad šioje šventėje dalyvaus, niekam abejonių nekyla.

   
     
     
     
     
                          
 
   Mėgėjų

Dainų ir šokių ansamblis      

Liaudies teatras

Styginių ansamblis

 

Bandonininkų ansamblis


 


 
  

 
 
 menokolektyvai 
 Liaudiškų  šokių grupė

Mišrus choras 

Folkloro ansamblis
 Liaudiškų šokių kolektyvasVyrų choras 
  Moterų šokių grupėVokalinis ansamblis.

                 

 .
 
.
 
.
© Visos teisės saugomos. El. p. direktorius.tkc@gmail.com  Kopijuoti ir platinti www.taurageskc.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.
Tauragės kultūros centras, Dariaus ir Girėno g. 3, LT 72212 Tauragė, tel./faks. (8 446) 62 034, el. p. direktorius.tkc@gmail.com 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188720746   
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.