Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Šeštadienis, 23 vasario 2019
Paieška
 
Į pradžią TAURAGĖS
KULTŪROS
CENTRAS

Renginiai rajone
  
Parodos
  
Kultūros centro padaliniai 

 

 

 

 


 
„JŪRUPĖS“ GASTROLĖS

 

Tauragės kultūros centro folkloro ansamblis „Jūrupė“, į kurį susibūrė rajono kultūros darbuotojai 2010 m., gyvena įtemptą laikotarpį. Artėja jubiliejinė dainų šventė „Vardan tos...“, kuriai kolektyvo vadovas Vladas Žičkus parengė naują programą ir pelnytai užsitarnavo teisę dalyvauti šventėje, o šventės programa, pavadinimu „Tauragės krašto knygnešiams pagerbti“, nuolat šlifuojama, derinama, tobulinama.

Tam atsiranda gerų progų. Štai Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, gegužės 7-ąją, „Jūrupė“ koncertavo Vilniuje lietuvių literatūros ir tautosakos institute, kur vyksta tradiciniai klasikos skaitymai. Šį kartą buvo skaitoma Maironio poema „Jaunoji Lietuva“. Teko į šiuos skaitymus įsilieti ir tauragiškiams, ansamblio nariams. Beje, ansamblio vadovas Vladas Žičkus būtent šios instituto archyve ir rinko medžiagą savo kolektyvo būsimai programai. Tai dainos, pasakojimai ir kitos detalės. Vilniuje ansamblis atliko ir savo paruoštąją programą, sutiktą labai šiltai.

Tik grįžę iš sostinės, jau kitą dieną Pagėgių kultūros centro kvietimu į panašią šventę, skirtą tai pačiai progai, „Jūrupė“ patraukė į Bitėnus, kur prie Martyno Jankaus muziejaus vyko tradicinis renginys. Čia jau ne pirmi metai vyksta teatralizuota šventė „Knygnešių keliais“.

Kolektyvas birželio 2-ąją dieną koncertuos Tauragės miesto šventėje, o jau liepos 3-ąją jį galėsime matyti Vilniuje tarp kitų tūkstančių lietuvių iš viso pasaulio.

  
    
    
 Daugiau nuotraukų Tauragės kultūros centro Facebook paskyroje.
  
    
 

       Kultūros

  rūmų   meno

Dainų ir šokių ansamblis      

Liaudiškų  šokių grupė

Liaudies teatras    

Vyrų choras

Vokalinis ansamblis            

Liaudiškų šokių kolektyvas

Mišrus choras 

Pučiamųjų instrumentų orkestras
Vokalinis ansamblis
Folkloro ansamblis
Bandonininkų ansamblis
Styginių ansamblis
 
 kolektyvai..
    Folkloro ansamblis.
.
    . ..
    . .
.

    .               

..
 .
.
 .
.
© Visos teisės saugomos. El. p. direktorius.tkc@gmail.com  Kopijuoti ir platinti www.taurageskc.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.
Tauragės kultūros centras, Dariaus ir Girėno g. 3, LT 72212 Tauragė, tel./faks. (8 446) 62 034, el. p. direktorius.tkc@gmail.com 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188720746   
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.