Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Šeštadienis, 20 liepos 2019
Paieška
 
Į pradžią TAURAGĖS
KULTŪROS
CENTRAS

Renginiai rajone
  
Parodos
  
Kultūros centro padaliniai 

 

 


 

 


 
TAURAGĖS KULTŪROS RŪMUOSE – LIETUVOS VALSTYBĖS ŠIMTMETĮ ĮAMŽINANTI EKSLIBRISŲ PARODA

 

TAURAGĖS KULTŪROS RŪMUOSE – LIETUVOS VALSTYBĖS ŠIMTMETĮ ĮAMŽINANTI EKSLIBRISŲ PARODA

Tauragės kultūros rūmų fojė iki balandžio 10 d. eksponuojami tarptautinės ekslibrisų parodos „Atkurtai Lietuvai – 100“ darbai. Kviečiame apsilankyti ir apžiūrėti kiekvieno autoriaus darbuose perteiktą unikalią pasaulėžiūrą, meninę kalbą – braižą.

Garbingą 90-ies metų jubiliejų mininčio Tauragės garbės piliečio, grafiko, dailininko ir keliautojo Alfonso Čepausko iniciatyva surengtoje ir Kovo 11-ąją pristatytoje parodoje – Lietuvos atkūrimo šimtmetį įamžinantys kūriniai.

Šiai parodai ekslibrisai atkeliavo ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninių bei tolimesnių pasaulio kraštų – Argentinos, Makedonijos, Jungtinės Karalystės, Jungtinės Amerikos valstijos ir kt. Konkurse dalyvavo 36 menininkai iš 15 šalių.

Darbuose atsispindi atkurtos Lietuvos šimtmečio įvykiai, asmenybės, institucijos. Profesionalumas, talentas, asmenybė prasiskverbia net ir į mažo formato kūrinius.

Šiame tarptautiniame konkurse reikšmingus apdovanojimus pelnė ir ekslibrisų kūrėjas, paveldosaugininkas, dailininkas, taip pat Tauragės garbės pilietis Edmundas Mažrimas.

Šio konkurso iniciatorius, koordinatorius – grafikas Alfonsas Čepauskas. Konkurso ir parodos mecenatas – verslo ir kultūros parkas „Gariūnai“.

  

   

 2019-04-10

 

 

       Kultūros

  rūmų   meno

Dainų ir šokių ansamblis      

Liaudiškų  šokių grupė

Liaudies teatras    

Vyrų choras

Vokalinis ansamblis            

Liaudiškų šokių kolektyvas

Mišrus choras 

Pučiamųjų instrumentų orkestras
Vokalinis ansamblis
Folkloro ansamblis
Bandonininkų ansamblis
Styginių ansamblis
 
 kolektyvai..
    Folkloro ansamblis.
.
    Moterų šokių grupė ..
    . .
.

    .               

..
 .
.
 .
.
© Visos teisės saugomos. El. p. direktorius.tkc@gmail.com  Kopijuoti ir platinti www.taurageskc.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.
Tauragės kultūros centras, Dariaus ir Girėno g. 3, LT 72212 Tauragė, tel./faks. (8 446) 62 034, el. p. direktorius.tkc@gmail.com 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188720746   
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.