Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Penktadienis, 21 vasario 2020
Paieška
 
Į pradžią TAURAGĖS
KULTŪROS
CENTRAS

Renginiai rajone
  
Parodos
  
Kultūros centro padaliniai 

 

  

 


 
TAURAGĖS KULTŪROS RŪMUOSE – LIETUVOS VALSTYBĖS ŠIMTMETĮ ĮAMŽINANTI EKSLIBRISŲ PARODA

 

TAURAGĖS KULTŪROS RŪMUOSE – LIETUVOS VALSTYBĖS ŠIMTMETĮ ĮAMŽINANTI EKSLIBRISŲ PARODA

Tauragės kultūros rūmų fojė iki balandžio 10 d. eksponuojami tarptautinės ekslibrisų parodos „Atkurtai Lietuvai – 100“ darbai. Kviečiame apsilankyti ir apžiūrėti kiekvieno autoriaus darbuose perteiktą unikalią pasaulėžiūrą, meninę kalbą – braižą.

Garbingą 90-ies metų jubiliejų mininčio Tauragės garbės piliečio, grafiko, dailininko ir keliautojo Alfonso Čepausko iniciatyva surengtoje ir Kovo 11-ąją pristatytoje parodoje – Lietuvos atkūrimo šimtmetį įamžinantys kūriniai.

Šiai parodai ekslibrisai atkeliavo ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninių bei tolimesnių pasaulio kraštų – Argentinos, Makedonijos, Jungtinės Karalystės, Jungtinės Amerikos valstijos ir kt. Konkurse dalyvavo 36 menininkai iš 15 šalių.

Darbuose atsispindi atkurtos Lietuvos šimtmečio įvykiai, asmenybės, institucijos. Profesionalumas, talentas, asmenybė prasiskverbia net ir į mažo formato kūrinius.

Šiame tarptautiniame konkurse reikšmingus apdovanojimus pelnė ir ekslibrisų kūrėjas, paveldosaugininkas, dailininkas, taip pat Tauragės garbės pilietis Edmundas Mažrimas.

Šio konkurso iniciatorius, koordinatorius – grafikas Alfonsas Čepauskas. Konkurso ir parodos mecenatas – verslo ir kultūros parkas „Gariūnai“.

  

   

 2019-04-10

 

 
   Mėgėjų

Dainų ir šokių ansamblis      

Liaudies teatras

Styginių ansamblis

 

Bandonininkų ansamblis


 


 
  

 
 
 menokolektyvai 
 Liaudiškų  šokių grupė

Mišrus choras 

Folkloro ansamblis
 Liaudiškų šokių kolektyvasVyrų choras 
  Moterų šokių grupėVokalinis ansamblis.

                 

 .
 
.
 
.
© Visos teisės saugomos. El. p. direktorius.tkc@gmail.com  Kopijuoti ir platinti www.taurageskc.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.
Tauragės kultūros centras, Dariaus ir Girėno g. 3, LT 72212 Tauragė, tel./faks. (8 446) 62 034, el. p. direktorius.tkc@gmail.com 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188720746   
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.