Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Penktadienis, 17 sausio 2020
Paieška
 
Į pradžią TAURAGĖS
KULTŪROS
CENTRAS

Renginiai rajone
  
Parodos
  
Kultūros centro padaliniai 

 

  

 


 
Tauragėje surengta konferencija „Smurtui sakome – ne“

Gegužės 17 dieną Tauragės moters užimtumo ir informacijos centras / Specializuotos pagalbos centras surengė konferenciją SMURTUI SAKOME – NE. Ji skirta Tauragės moters užimtumo ir informacijos centro 20 metų jubiliejui. Centras dirba ir kaip specializuotos pagalbos centras, teikiantis pagalbą visiems, patyrusiems smurtą artimoje aplinkoje, taip pat organizuojama aktyvi veikla lygių galimybių srityje.

Konferenciją sveikinimo žodžiais pradėjo Tauragės moters užimtumo ir informacijos centro direktorė Nijolė Meilutienė, LR Seimo narė Aušrinė Norkienė, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ministro patarėja Kristina Paulikė, Tauragės rajono savivaldybės mero pavaduotoja Virginija Eičienė, tarybos nariai, specializuotų pagalbos centrų vadovai.

Pirmoje konferencijos dalyje Lygių galimybių plėtros centro ekspertė Margarita Jankauskaitė pažiūrėjo į smurtą lyčių požiūriu ir pristatė atvejų analizės bei TMUIC tyrimus, Vilniaus moterų namų direktorė Lilija Vasiliauskienė pažvelgė į smurtą artimoje aplinkoje per nukentėjusio asmens interesų ir teisėtų lūkesčių prizmę, o Tauragės AVPK viršininkas Marius Draudvila pasakojo, kaip į smurtą reaguoja policija.

Antrojoje dalyje Vilniaus Moterų informacijos centro direktorė Jūratė Šeduikienė, pristatė SPC veiklą, apžvelgė padėtį regionuose bei pateikė statistikos, Klaipėdos apygardos prokuratūros Tauragės apylinkės prokuratūros vyriausiasis prokuroras Gražvydas Žebelys apžvelgė prokuratūros veiksmus smurto atžvilgiu, Kelmės savivaldybės administracijos direktorė Irena Sirusienė pasakojo, kaip į smurtą artimoje aplinkoje žiūri savivaldybė, pristatė bendradarbiavimo aspektus, Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Jolanta Skrodenienė papasakojo, koks yra Vaiko teisių apsaugos skyrių vaidmuo smurto artimoje aplinkoje atvejais.

Vėliau vyko temų apibendrinimai ir diskusijos. Konferencija parodė, kad norint kompetetingai spręsti šią didžiulią Lietuvos problemą tapinstitucinis bendradarbiavimas yra būtinas. Ačiū visiems dalyviams ir pranešėjams už dalyvavimą konferencijoje.

Nuotraukų galerija rasite čia: https://www.facebook.com/moterscentras/

  
 
   Mėgėjų

Dainų ir šokių ansamblis      

Liaudies teatras

Styginių ansamblis

 

Bandonininkų ansamblis


 


 
  

 
 
 menokolektyvai 
 Liaudiškų  šokių grupė

Mišrus choras 

Folkloro ansamblis
 Liaudiškų šokių kolektyvasVyrų choras 
  Moterų šokių grupėVokalinis ansamblis.

                 

 .
 
.
 
.
© Visos teisės saugomos. El. p. direktorius.tkc@gmail.com  Kopijuoti ir platinti www.taurageskc.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.
Tauragės kultūros centras, Dariaus ir Girėno g. 3, LT 72212 Tauragė, tel./faks. (8 446) 62 034, el. p. direktorius.tkc@gmail.com 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188720746   
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.