Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Antradienis, 19 lapkričio 2019
Paieška
 
Į pradžią TAURAGĖS
KULTŪROS
CENTRAS

Renginiai rajone
  
Parodos
  
Kultūros centro padaliniai 

 

 


 

 


 
PILNUTĖLĖ SALĖ SUSIRINKO Į KUN. KAROLIO KOMPAKTINĖS PLOKŠTELĖS PRISTATYMĄ

Pilnutėlė salė susirinko į buvusio Tauragės kunigo Karolio kompaktinės plokštelės pristatymą. Šįkart kunigas Karolis Petravičius pristatė kompaktinę plokštelę „Išeina laikas“. Tauragės kultūros namų salė (beje, pilnutėlė) labai šiltai sutiko gerbiamo ir mėgiamo kunigo kūrybą. Apie šio dainininko (dabar ir taip galime drąsiai vadinti) gabumus jau buvo žinoma seniai. Tai jau antroji kunigo plokštelė. Joje 22 dainos, dažnai jų autorius (tiek teksto, tiek muzikos) – pats Karolis. Plokštelėje yra ir sakralinės, ir pasaulietinės muzikos. Fonogramą padėjo suskurti Tauragės kultūros centras, taip pat kai kurios dainos skamba akompanuojant Tauragės muzikantams, kai kurias pats autorius akompanuoja. Šiltas ir malonus tembras, malonus bendravimas su publika, puikūs dainų tekstai ir melodijos abejingai nepaliko nė vieno klausytojo. Sveikinimų atlikėjas susilaukė milžiniškai daug, šiltų žodžių ir komplimentų taipogi. Be jokios abejonės, Karolis to vertas ir jo laukia graži ne tik kunigo, bet ir muziko ateitis. Tuo nė kiek neverta abejoti.

  
 
 
 
 
 

       Kultūros

  rūmų   meno

Dainų ir šokių ansamblis      

Liaudiškų  šokių grupė

Liaudies teatras    

Vyrų choras

Vokalinis ansamblis            

Liaudiškų šokių kolektyvas

Mišrus choras 

Pučiamųjų instrumentų orkestras
Vokalinis ansamblis
Folkloro ansamblis
Bandonininkų ansamblis
Styginių ansamblis
 
 kolektyvai..
    Folkloro ansamblis.
.
    Moterų šokių grupė ..
    . .
.

    .               

..
 .
.
 .
.
© Visos teisės saugomos. El. p. direktorius.tkc@gmail.com  Kopijuoti ir platinti www.taurageskc.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.
Tauragės kultūros centras, Dariaus ir Girėno g. 3, LT 72212 Tauragė, tel./faks. (8 446) 62 034, el. p. direktorius.tkc@gmail.com 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188720746   
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.