Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Antradienis, 19 lapkričio 2019
Paieška
 
Į pradžią TAURAGĖS
KULTŪROS
CENTRAS

Renginiai rajone
  
Parodos
  
Kultūros centro padaliniai 

 

 


 

 


 
Skaudvilės literatų klubas „Laiko lašai“


 
Skaudvilės literatų klubas „Laiko lašai“
  
    
  
Literatų klubas „Laiko lašai“ įkurtas 2005 metais. Klubas vienija ne tik rašančius, kuriančius, bet ir mylinčius poeziją skirtingų kartų žmones. Jame vyrauja žmogaus dvasinio aktyvumo rūšys: pažinimas, saviraiška, kūrimas, vertinimas, bendravimas.  Išleisti du literatūrinės kūrybos almanachai „Žodžiai lyg lašai vis kaupiasi“ ir „Vis ateitin ir ateitin...“ Taip pat išleistos dvi poezijos knygos: 2010 m. gruodžio 16 d. poezijos gerbėjams pristatyta Violetos Jakutytės-Bielskienės pirmoji poezijos rinktinė „Gyvenimas mano lyg žirgas palaidas“, o 2012 m. gegužės 27 d. surengta popietė „Sekmadienis su poezija“ Dalios Petkevičienės pirmosios poezijos rinktinės „Prisnigo žiedų“ pristatymo proga.

Skaudvilės literatų klubas „Laiko lašai“ sėkmingai prisideda prie kultūrinės veiklos organizavimo bei paįvairina kultūrinius renginius. Klubo nariai rengia įvairius literatūrinius vakarus, popietes, kuria poetines kompozicijas, dalyvauja rajoninėse ir respublikinėse poezijos šventėse, susitikimuose ir kituose renginiuose. Klubas glaudžiai bendradarbiauja su Tauragės literatų klubu „Žingsniai“, kartu su šiuo klubu dalyvauja Sovetsko miesto poezijos mėgėjų klubo tarptautiniame projekte „Poezija be sienų“. Taip pat užmegzti bendradarbiavimo ir kūrybiniai ryšiai su analogiškais klubais iš Šilalės, Raseinių, Kelmės, Pagėgių, Akmenės, Radviliškio. „Laiko lašai“ nuo 2010 m. kas dveji metai rengia respublikinę poezijos šventę, į kurią susirenka poezijos mėgėjai iš minėtų rajonų, taip pat sulaukiama garbių svečių: rašytojų, knygų leidėjų, profesionaliosios muzikos atlikėjų. 2010 m. liepos mėn. surengta tokio pobūdžio šventė „Žodžiai ir žmonės“, o 2012 m. liepos mėn. įvyko respublikinė poezijos šventė „Pašaukimai“, skirta Maironio 150-osioms gimimo metinėms.

Šiuolaikine klubo veikla susidomi vis daugiau kultūrai, poetinio žodžio skambėjimui ir metaforos menui neabejingų žmonių. Taigi, pagrindinis klubo siekis – telkti Skaudvilės krašto literatus bendrai veiklai, kurti, išsaugoti ir puoselėti literatūrines tradicijas – gyvas ir pulsuojantis. Širdies ir žodžio ritmu, kalbėjimu iš širdies į širdį. Vadovė Zita Jurevičienė.
  
       
       
       
       

 

 

       Kultūros

  rūmų   meno

Dainų ir šokių ansamblis      

Liaudiškų  šokių grupė

Liaudies teatras    

Vyrų choras

Vokalinis ansamblis            

Liaudiškų šokių kolektyvas

Mišrus choras 

Pučiamųjų instrumentų orkestras
Vokalinis ansamblis
Folkloro ansamblis
Bandonininkų ansamblis
Styginių ansamblis
 
 kolektyvai..
    Folkloro ansamblis.
.
    Moterų šokių grupė ..
    . .
.

    .               

..
 .
.
 .
.
© Visos teisės saugomos. El. p. direktorius.tkc@gmail.com  Kopijuoti ir platinti www.taurageskc.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.
Tauragės kultūros centras, Dariaus ir Girėno g. 3, LT 72212 Tauragė, tel./faks. (8 446) 62 034, el. p. direktorius.tkc@gmail.com 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188720746   
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.