Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Pirmadienis, 20 rugpjūčio 2018
Paieška
 
Į pradžią TAURAGĖS
KULTŪROS
CENTRAS

Renginiai rajone
  
Parodos
  
Kultūros centro padaliniai

 

 
 
 
 
 

 

 


 
Lengvosios muzikos orkestras

 Vadovas Arūnas Rakevičius
 Tel. 8 656 50 929
 El. p. taurageskc.lmo@gmail.com 
 
 Koncertmeisteris ir dirigentas
 Tadas Zakarauskas

Tauragės kultūros centro lengvosios muzikos orkestras susikūrė 2014 metų pradžioje Kultūros centro direktoriaus Virginijaus Bartušio iniciatyva. Jo vadovu paskirtas Arūnas Rakevičius, dirigentu Tadas Zakarauskas. Abu vadovai yra Klaipėdos universiteto menų fakulteto auklėtiniai, orkestrinio dirigavimo specialybės absolventai, turintys ilgametės praktikos (Arūnas Rakevičius) dirbant su pučiamųjų instrumentų orkestrais. Abu aranžuoja instrumentinius ir vokalinius kūrinius, akompanuoja.

Orkestre yra trys koncertmeisteriai. Smuikus kuruoja Vaiva Bartušienė, klavišinius instrumentus ir ritmo grupę Gintaras Bartušis, pučiamųjų grupės vadovas yra Alfonsas Sadauskas. Jie repetuoja su savo grupėmis atskirai, o bendrose repeticijose viskas yra sujungiama kartu su vokalistais, šokėjomis. Arūnas Rakevičius atskirai dirba ir su vokalistais.

Didžioji dauguma orkestro muzikantų turi aukštąjį ar specialųjį muzikinį išsilavinimą. Orkestro muzikantai yra įvairių kartų atstovai – nuo patyrusių senjorų iki orkestre patirties besisemiančio jaunimo. Orkestras puiki mokykla keletui jaunų muzikantų moksleivių, baigusių muzikos mokyklą ir ateityje galimai sieksiančių profesionalios muziko karjeros.

Orkestro sąstatas: 9 smuikai, 2 fleitos, 2 klarnetai, 2 saksofonai, 5 variniai pučiamieji, 2 akordeonai, 2 klavišiniai instrumentai, 3 ritmo grupė (mušamieji, bosinė ir ritminė gitaros), 5 vokalistai.

Orkestras aktyviai koncertuoja ir sulaukia labai gerų žiūrovų vertinimų. Koncertai surengti Tauragės kultūros rūmuose (autorinis koncertas, Kovo 11-osios proga, ir kt.) Vasaros estradoje programoje „Mano miestas“, koncertas Jurbarke, koncertas Tauragės miesto dienose 2015 m. Bažnyčių gatvėje šventėje „Žalia miesto ulytėlė“.

Orkestras bendradarbiauja su profesionaliais atlikėjais, kompozitoriumi Laimiu Vilkončiumi, vokaliniu ansambliu „Verdenė“ iš Jurbarko. 2015 metais akompanavo vyrų chorams šeštajame respublikiniame festivalyje „Užtraukim, vyrai, dainą“ Tauragėje 2015 m. birželio mėn.

Kiekvienais metaisokestro vadovai ruošia naują repertuarą metų kūrybiniam sezonui, nusimato daug koncertų, proginių pasirodymų, festivalių, švenčių.

 

 

Paruošė Eugenijus Šaltis


    
    

 

 

       Kultūros

  rūmų   meno

Dainų ir šokių ansamblis      

Liaudiškų  šokių grupė

Liaudies teatras    

Vyrų choras

Kamerinis choras            

LIaudiškų šokių kolektyvas
Mišrus chorasPučiamųjų instrumentų orkestras
Vokalinis ansamblis
Folkloro ansamblis
Bandonininkų ansamblis
Styginių ansamblis
 
 kolektyvai                 KC  skyrių kolektyvai
    Folkloro ansamblis            Suaugusiųjų
            Vaikų
    .             Folkloro
            Folkloro
     .             Liaudiškos kapelos
            Liaudškos kapelos

    .               

            Teatro            Teatro
             Vokalinės muzikos
            Vokalinės muzikos
             Kitų žanrų
            Kitų žanrų
© Visos teisės saugomos. El. p. direktorius.tkc@gmail.com  Kopijuoti ir platinti www.taurageskc.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.
Tauragės kultūros centras, Dariaus ir Girėno g. 3, LT 72212 Tauragė, tel./faks. (8 446) 62 034, el. p. direktorius.tkc@gmail.com 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188720746   
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.