Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Penktadienis, 06 gruodžio 2019
Paieška
 
Į pradžią TAURAGĖS
KULTŪROS
CENTRAS

Renginiai rajone
  
Parodos
  
Kultūros centro padaliniai 

 

 


 

 


 
KREIPIMASIS

 

 

Šįmet, rugpjūčio 23 dieną, visa Lietuva ir jos sesės Latvija bei Estija, minės Baltijos kelio 30-metį. Šia proga, Tauragės kultūros centre, gimė idėja surengti dokumentinės fotografijos parodą „Tauragiškiai Baltijos kelyje“.

 

Taigi, kreipiamės į mūsų krašto žmones, kurie dalyvavote Baltijos kelyje ir iš tenai parsivežė nuotraukų bei iki šiol jas saugo savo archyvuose. Taip pat kreipiamės ir į tuos, kurie patys Baltijos kelyje nedalyvavote, bet turi šių istorinių kadrų.

Šias nuotraukas prašome mums tik paskolinti. Iš atrinktų nuotraukų bus padarytos kopijos ir parengta minėta ekspozicija.

Šioje parodoje, jeigu tik atsiras eksponatų, planuojame parengti ir smulkių daiktų, kurie irgi susiję su Baltijos keliu. Tai gali būti fotoaparatai, filmavimo kameros, kuriais buvo fiksuojami šio istorinio įvykio vaizdai. Gali būti ir laikrodžiai, užrašų knygelės ar sąsiuviniai, kuriuose aprašyti prisiminimai. Gal kas išsaugojote to meto vėliavas, pačių gamintus šūkius. Gal net išsaugojote automobilį su kuriuo vykote į Baltijos kelią. Jam prie Kultūros rūmų surastume išskirtinę vietą…

Galinčius mums pagelbėti rengiant šią parodą, prašome kreiptis į šios idėjos autorių, mūsų įstaigos darbuotoją, fotomenininką Sigitą Kancevyčių (tel. 8 687 17331, eL.p: sigitas.kancevycius@gmail.com, feisbuke – Sigitas Kancevyčius foto)

Nuoširdžiai dėkojame ir tikimės tauragiškių pagalbos

Pagarbiai Tauragės kultūros centro kolektyvas

Fotoiliustracija iš Tauragės rajono savivaldybės B. Baltrušaitytės viešosios bibliotekos archyvo.

 

   

 

 

       Kultūros

  rūmų   meno

Dainų ir šokių ansamblis      

Liaudiškų  šokių grupė

Liaudies teatras    

Vyrų choras

Vokalinis ansamblis            

Liaudiškų šokių kolektyvas

Mišrus choras 

Pučiamųjų instrumentų orkestras
Vokalinis ansamblis
Folkloro ansamblis
Bandonininkų ansamblis
Styginių ansamblis
 
 kolektyvai..
    Folkloro ansamblis.
.
    Moterų šokių grupė ..
    . .
.

    .               

..
 .
.
 .
.
© Visos teisės saugomos. El. p. direktorius.tkc@gmail.com  Kopijuoti ir platinti www.taurageskc.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.
Tauragės kultūros centras, Dariaus ir Girėno g. 3, LT 72212 Tauragė, tel./faks. (8 446) 62 034, el. p. direktorius.tkc@gmail.com 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188720746   
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.